Урегулиран парцел - За продажба - Gobernador Benegas, Mendoza


Terreno ideal Emprendimiento, Zona Cervecerìa

Cervantes 2113 , Cervecerìa - Gobernador Benegas, Mendoza
ID: 421061012-84
Площ на парцела (кв.м)
3,554
Español
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Increíble terreno, Ideal Emprendimiento inmobiliario.
se puede fraccionar para Barrio Privado, Departamentos.
Pegado a Cervecerìa Andes.
Se puede recibir Parte en Permuta como parte de pago..
inmejorable acceso a rutas principales de la ciudad de Mendoza

Характеристики

Планини
Всяка информация предоствена от агент/брокер обявил имот за продажба се счита за достоверна, но не е гарантирана и трябва да се провери индивидуално. Не са направени никакъв вид гаранции или постъпки.
Агент
Mario Santo - RE/MAX Excelencia
Mario Santo
Покажи...
Покажи...

ИЗПРАТИ СЪОБЩЕНИЕ

 
Mario Santo

RE/MAX Excelencia

REAL ESTATE NEW GENERATION S.A. CCPIM 0001- S.A.- 2011
Rufino Ortega 644

Mendoza Capital, 5500
Mendoza Capital, Аржентина

Предпочитани имоти

Share & Compare


Видян наскоро

Share & Compare